USEROAM NEDİR?

İşletmeler için kullanıcı kimliği doğrulama çözümü olup, Useroam Basic ve Useroam Extended olmak üzere 2 paket halinde sunulmaktadır. Basic pakette kullanıcılar; T.C. kimlik numaraları, kısa mesaj, sosyal medya (Facebook, Twitter, Google, Linkedin) hesap bilgileri ile sisteme kayıt olabilirler. Extended pakette ise Basic pakete ek olarak otel programları gibi veritabanına sahip (Oracle, MySQL, MsSQL vb.) uygulamalarınız ile entegre olarak kullanıcılarınız ve misafirleriniz için kimlik doğrulama hizmeti sunar.

NELER YAPABİLİR?

T.C Kimlik Doğrulama ile Kayıt

Misafirlerinizin T.C. kimlik numarasını Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü servisine yaptığı sorgu ile doğrulayarak, misafirinizin size ihtiyaç duymadan internet erişimi için kullanıcı oluşturmasına olanak sağlar.

SMS Desteği

Kullandığınız toplu SMS çözümünü Useroam’a entegre ederek kullanıcıların SMS ile kayıt olmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Desteği

Misafirleriniz sosyal medya (Facebook, Twitter, Linkedin, Google) hesaplarıyla oturum açarak hızlıca kayıt olabilirler.

Detaylı Rapor

Misafirlerinizi detaylı grafiksel raporlardan takip edebilir, bu raporları PDF ve Excel formatında görüntüleyebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Arayüz

Giriş sayfasını ve kayıt sayfalarını dilediğiniz şekilde düzenleyebilir, arka plan resmi değiştirme, logo değiştirme, logo boyutu ve renkleri değiştirme seçenekleriyle özelleştire- bilirsiniz.

Çoklu Kullanıcı ve Kuponlar

Konferans, toplantı gibi yüksek katılımcıya sahip organizasyonlarınız için politikaları önceden belirlenmiş çoklu kullanıcılar oluşturabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

İstediğiniz kadar dil ekleyip, misafirlerinize kendi dillerinde mesajlar ve ekranlar sunabilirsiniz.

Useroam, dünyada ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan Elektra, Fidelio, Opera, Amonra, Sentez gibi birçok otel programı ile entegre olarak çalışabilmektedir. Bu programların veritabanında yer alan bilgileri kullanarak Cyberoam UTM donanımları üzerinden önceden belirlenen erişim politikaları ile güvenli bir şekilde internete erişmelerine imkan sağlar. Useroam üzerindeki E-posta toplama seçeneğini kullanarak müşterilerinizin e-posta bilgilerini kayıt altına alabilir, bu adresleri kampanya ve benzeri duyurularınız için kullabilirsiniz. Detaylı raporlama özelliği sayesinde misafirlerinizin internet kullanımları hakkında rapor oluşturabilirsiniz.

Scroll to top