SureLog, SIEM yetenekleri, NOC düzeyinin görünürlüğü, çoklu ve coğrafi olarak dağıtılmış ağların yönetimi ve sürekli işlemler için otomatik yük devretme ve artıklık gibi kurumsal güvenlik ve ağ yönetimi yetenekleri sunar. Bu sayede kurumlar RF, mikrodalga ve IP haberleşme sistemlerinin yanı sıra merkezi güvenlik alarmı ve entegre olay yönetimi ile birleşik bir gösterge panosunda HVAC, UPS ve güç sistemleri gibi siber güvenlik, fiziksel güvenlik ve hatta altyapı dahil etmeyi mümkün kılar.

Güvenlik Bilgisi ve Etkinlik Yönetimi
Günlük Yönetimi
Güvenlik Raporlaması
Olay Analizi
Uygunluk Yönetimi
Arıza yönetimi

 

Drag-n-drop widget'ları kolayca özelleştirilmiş panolar oluşturmanıza izin verir.

  • Çok Fonksiyonlu Güvenlik Yönetimi Platformu
  • Günlük Yönetimi Çözümü
  • Yüksek performanslı Günlük Koleksiyonu
  • En Hızlı Günlük Arama
  • Hepsi Bir Arada Güvenlik Yönetimi
SureLog muhabiri ile, ISO27001, PCIDSS, HIPAA, SOX, FISMA, GLBA, NCUA ve diğerleri tarafından belirlenenler de dahil olmak üzere IT güvenlik düzenlemeleri ile denetim ve uyum standartlarını karşılama yolunda iyi durumdasınız.

Esnek Gösterge Tablosu
SureLog, kullanıcıların ağdaki operasyonel resmi kolayca görselleştirmelerine olanak tanıyan 50'den fazla gösterge paneli ile birlikte gelir. Herhangi bir gösterge paneli, özel gereksinimleri veya kullanıcı tercihlerini karşılamak, kaydetmek ve başkalarıyla paylaşmak için kolayca uyarlanabilir.

SureLog, ağ güvenliği yöneticilerinin ve BT Yöneticilerinin bant genişliği izleme, Güvenlik duvarı internet güvenliği olayları için etkin bir şekilde izlenmesine yardımcı olur. Ayrıca SureLog yazılımı Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Sorumluluk Yasası (HIPAA), Gramm-Leach-Bliley Yasası (GLBA), Sarbanes-Oxley Yasası (SOX) ve Ödeme Kartı Endüstrisi Veri Güvenliği Standartları (PCI) gibi çeşitli yönetmeliklere uygun raporlar üretir. Ağ denetleme ve adli analiz amacıyla arşivler ve arşivler. SureLog yazılımı ayrıca sistem kesintilerini azaltır ve kurumdaki ağ performansını artırır. Sistem yöneticilerinin ana bilgisayarlardaki sorunları, uygulamaların ve ağdaki sorunları gidermesine yardımcı olur. Günlükler etkinlik yöneticisi yazılımı, kuruluşların ana bilgisayar tabanlı Güvenlik Bilgileri Etkinlik Yönetimi (SIEM) hedeflerini karşılamasına yardımcı olur.

Hangi özellikleri sunuyor?

Çoklu Aygıt / Satıcı Desteği, Esnek Günlük Arşivleme, Trafik trendlerini ve kullanım biçimlerini görüntüleme yeteneği, Çok kanallı ana sunucular, protokoller, web siteleri ve daha fazlası, VPN / Squid Proxy Raporları, Çok çeşitli Raporlama Yetenekleri, Merkezi olay günlüğü yönetim, Uygunluk raporlaması, Geçmiş trendler, Güvenlik analizi, Ana makine gruplaması, Önceden oluşturulmuş etkinlik raporları, Özelleştirilebilir rapor profilleri, Rapor zamanlama, Çoklu rapor formatları. 5651 sayılı Türk Kanunu ile uyumlu olarak, logların değiştirilemediğini ve dijital olarak imzalanamayacağını garanti eder.

Hangi platformları ve cihazları destekliyor?
Platformlar:

Windows ve Linux
Cihazlar:

• Güvenlik duvarları: Fortinate, Juniper / NetScreen, Cisco, Kontrol Noktası, Watchguard, Drytek, Zyxel, 3Com, Anchiva, Uygulamalı Kimlik, ARKOON Network Güvenliği, Astaro, Aventail, AWStats, BlueCoat, CheckPoint, Cimcor, Cisco Sistemleri, Clavister, CyberGuard, D -Link, DP Güvenlik Duvarları, Elektronik Danışmanlar, FreeBSD, Global Teknolojiler, IPCop, Ingate, Inktomi, Kerio, Lenovo Güvenlik Teknolojileri, Lucent, McAfee, Microsoft ISA, NetApp, NetASQ, NetFilter, Netopia, Ağ-1, Snort, SonicWALL, Squid St. Bernard Yazılım, Sun Microsystems
• Proxy sunucuları: Microsoft ISA, NetCache, Squid, MS TMG 2010, Trend Micro, Mcafee
• IDS / IPS: Kontrol Noktası, Juniper IDP, Cisco, UTM cihazları ve diğerleri
• VPN: Cisco ASA VPN Konsantratörü, Juniper SSL VPN, Microsoft PPTP / L2TP SonicWALL Aventail
• Sunucular: Windows NT / 2000 / XP / Vista / 2003 ve 2008 Sunucular, Linux - RedHat, Debian, UNIX - Solaris, HP-UX, IBM AS / 400,
• Ağ Aygıtları: Anahtarlar ve Yönlendiriciler - Alcatel-Lucent TiMOS, AOS, Brocade Döküm Demir Yolu, Cisco CatOS, IOS, Cisco MDS, Cisco NX-OS, Aşırı ExtremeWare XOS, H3C Comware, HP ProCurve, Huawei VPR, Juniper Junos, Nortel ERS Pasaport
• Uygulamalar: Windows için SNARE, Apache (Syslog), IIS - Web sunucusu, FTP sunucusu ve MS SQL sunucusu, DHCP - Windows ve Linux ve Oracle.
• Metin Tabanlı Günlük: Csv / Tsv / W3C / Txt / Özel
• Posta Sunucuları: Lotus Notes, MS IIS SMTP, MS Exchange, Qmail, Postfix
• Web Filtresi: Barracuda Spam Güvenlik Duvarı, McAfee Web Geçidi, Microsoft ISA Server, Squid, WebSense MailFilter, WebSense WebFilter
• Sanallaştırma: VMWare ESX, ESXi, vSphere, vCenter
• Web Sunucusu: Apache Web sunucusu, Windows 2000, 2003, 2008 için Microsoft IIS
• Donanım İzleme: Dell sunucuları, HP sunucuları, IBM sunucuları, Ağ cihazları, Depolama aygıtları,

SureLog benzersiz bir günlük yönetim özelliği, kaynağından bağımsız olarak bir kuruluştaki günlük verilerini toplayabilmenin, günlükleri tekdüze ve tutarlı bir şekilde sunabilmenin ve durumu, konumu ve verimliliği yönetebilmenin bir yoludur.

Scroll to top